Güncel Blog, Seo Teknikleri, HTML5 Örnekleri

Türkiye'nin İnternet Kanalı soru cevap
 • Cihan PEKTAŞ Kimdir?
 • Modasaat.com’dan Size Özel Welder Saat!
 • Farklı Alışverişin Adresi
 • Flash Oyun Sitelerindeki Dalgalanma
 • SEO Çalışmaları İçin Maliyet Belirleme
 • GDO Nedir?
 • PHP’de Metin Bölme İşlemleri
 • Font Bulma Aracı
 • Dahili Bağlantı Analizi
 • Alexa ve Özgün İçerik İlişkisi
 • Sayfalara Ayırma İşlemi ve SEO
 • Site Başlığı ve Açıklaması Nasıl Olmalıdır?
 • Video Anlatımlar
  Link Ağı
  Paravan Blog
  SEO Makaleleri
  seo nedir
  semantik seo
  temanın seo ya etkisi
  birinci sayfa garantili seo
  görsel aramalardan gelen ziyaretçilerin seo ya etkisi
  jenerik domainler ve seo
  seo uyumlu makale nasıl yazılır
  arama motoru optimizasyonu nedir
  türkiye de seo nasıl yapılır

  The Illuminati – 7 Aralık 2011 Çarşamba – Saat: 17:00 – 21.12.2011

  Eklenme: 4 sene önce. | Yazar: | Kategori: Dünya | Okunma: 52.708 | 170 Yorum
  The Illuminati – 7 Aralık 2011 Çarşamba – Saat: 17:00 – 21.12.2011

  Yeni dünya oluşumu (New World Order) hakkında aydınlardan oluşmuş kimselelerle zararsız karar alıp yürüten bir kitledir. (Wikipedia’ya göre.) Kim bilir, şu anda okuduğunuz kitaplardan, her şeyiyle güvendiğiniz sitelere kadar belki sadece bu amaç için oluşturulmuş şeylerle oyalanmış olabiliriz.

  Türk yöneticilerinden tutunda, Dünya devi liderlere kadar her aşamada hakkında bir söylenti çıkmayan kimse kalmamıştır. Her yönetici ve lider kişilik, gerçekten ülkesini mi düşünmüştür yoksa birilerinin maşası mı olmuştur? Aslında yönetilenler de başka güçler tarafından farklı şekillerde yönetiliyorlar mı yoksa bunların hepsi bir şehir efsanesinden mi ibaret?

  Aklımızı bulandıran her şeyi bir kenara bırakıp bir çok kişi tarafından internette tartışılan bir konuya değinmek istiyorum.

  The Illuminati” öbeğini internet arama motoru devi Google’da arattığınız zaman karşınıza “http://illuminati.org/” web sitesi gelmektedir.

  Site de görünürde hiçbir veri bulunmamaktadır ve bir aktiflik söz konusu değildir. Sadece siyahlarla kaplanmış bir arkaplan ve “http://illuminati.org/” web sitesinin sol yanında bir Pramit (Pramid) favicon (siteyi temsil eden küçük bir simge) bulunmaktadır. Sitenin kaynak kodlarına baktığınızda ise geri sayım gerçekleştiren bir Javascript kodu işlemektedir.

  Bunu daha net anlayabilmek için, site açıkken “CTRL + A” kombinasyonu ile sayfanın içindeki tüm karakterleri seçmeye çalışın. Sitenin sol en üstüne “xx days + xxh : xxm : xxs” tarzında bir ibare belirecek. Bu ibare sonradan değiştirilmezse tarih belli “21.12.2011 – 7 Aralık 2011 Çarşamba – Saat: 17:00″ de sayaç sıfırlanacak ve kendilerine göre yeni bir sistem ortaya çıkacak.

  Bu sistem bir hedefin başlangıcı da olabilir, yeni bir savaş ve yeni bir oluşumda. Ama bu kadar ayrıntılı düşünülen bir sistem boşa çalıştırılmış olamaz. Tarihten bugüne onlarca olayda onlarca detayıyla anımsanmış bu kitle, belirttiği tarihte önemli bir olayı sahneleyebilir.

  Sadece bir kaç kişi tarafından oluşturulup insanların aklının karıştırılabileceği düşüncesinide sizlerle paylaşıp, yorumlarınızı bekliyorum. Sizce ne gibi değişiklikler olacak, ya da bunların hepsi palavra mı?
  The Illuminati – 7 Aralık 2011 Çarşamba – Saat: 17:00 – 21.12.2011 10 üzerinden 9 puan. Şu ana kadar 170 kişi değerlendirdi. 52.708 kere görüntülendi. (Tarih: 28/10/2011)
  Etiketler: , , , , , , , , ,


  1. Dünya için tehlikeli tarihler, 7 aralık değil, 2011 yılı içinde; 4-5 kasım, 9-12 kasım arası, 20 kasım, 9-12 aralık arasıdır.

   • Bu kanıya nereden vardığınızı açıklarsanız ayrı bir makale halinde yayınlayabilirim.

  2. (7 Kasım günü, ailesine Naziler tarafından eziyet edilmiş olan Herschel Grynszpan adlı 17 yaşındaki Polonyalı bir Yahudi gencin, Paris'teki Alman Büyükelçiliği'ndeki bir görevliyi vurmasının ardından patlak verdi. Bu olayı bir provokasyon malzemesi olarak kullanan Naziler, tüm Almanya çapında Yahudi ibadethanelerine, evlerine ve iş yerlerine yönelik saldırılar düzenlettiler.)Ama 7 aralık'la bağdaştıramadım. Benim tahminim 7 aralık ya büyük ses getiren uçak kazası, yada İran'a açılacak savaş, hiç bişey yapamazlarsa dünya piyasalarından paralarını 1 günlüğüne çekseler gene büyük ses getirir :)

   • Yorumunuz doğrultusunda bankaların gidişatında herhangi bir dalgalanma söz konusu olabilir diyebiliriz. Yorumunuz için teşekkürler.

  3. bu konuda birçok teori var kardeşim kimi diyor b utarihte ABD İRAN a girecek savas baslatacak kimi diyor uzaylılar dünyaya gelcek kimisi diyor DECCAL inecek kimide dior her 10 yılda bir eylem planladıkları için ikiz kulelere saldrıflan bu sayac 0 lannca bır eylem olacak dıo daha cook teori var dediğim gibi bunlar sadece TEORİ

  4. " Sorry, you are too late. " – " Üzgünüz, çok geç "

   zaman sıfırlanınca bu yazı sitede görünecek… kaynak kodlarına bakın…

  5. kaos yaratmak isteseler medyayı kullanarak zaten alasını başarabilirler… bi geri sayım sayacıyla bunu yapmaya hayalperestlerden ibaret olmadıklarını hepimiz biliyoruz… kimse üstüne alınmasın ama olayın temeli zaten bizim düşünce şeklimize dayalı. Amerika Irak'a girdiğinde, Saddam şöyle kötü böyle kötü diye bağırırken bende dahil bizle aynen şöyle dedik; "hmm kim yutturuyosun bakim biz çok zekiyiz petrol için girdin dimiii hımmm seni senii" :)… yüzbinlerce askerle beraber koodineli bi operasyon yapan bu insanlar zeki değil ama biz zekiyiz öylemi :).. hemen çözdük petrol için olduğunu.. çok komik bi durum bence, onlar petrol için girdiklerini düşünmemizi istediler bizde kendimizi zeki sanarak öyle düşündük… gerçek bu.. şimdi bi bakalım ne düşünmemiz isteniyo: evet 7 aralıkta bi eylem gerçekleşecekmiş herkes bankalardan parasını çekecekmiş böyle bi haber okudum bunu düşünebiliriz.. ama bu insanların tarzlarını dikkate alırsak bence olduğunda bizim farkedemeyeğimiz bişey olacak..

  6. 7 Aralık tarihi nükleer başlıklı füzelerin fırlatılma zamanı olabilir. Bu ne demek yani nükleer füzeleri ateşleyecek butona illüminate nin geri sayıma başladığı tarihte basıldı ve geri sayım bittiğinde bu füzeler ya İrana ya Türkiye ye ve yahut da yahudilerin dinsel çıkarlarına uymayan başka bir müslüman ülkenin başına inebilir. Allahualem. Allah bizleri muhafaza etsin .

  7. bence 3 büyük kutsal şehirlerden birne saldırı düznlncek. Bunlar mekke İstanbul kudüs. Bu adamlar dine karşı bence bu 3 şehirden birinde çok büyük bi olay olcak. yada dünyaya büyük bir gök taşı çarptrcaklar istdkleri an bir gök cisiminin yörngsini dğştrp dünyaya yönltblrler. bu adamlarn devletle işi yok zaten bütün devtler onlarn istdkleri gibi yöneltiolar. amac farklı. bence aralık ayından itibaren kimse abdestsiz gezmsin bunlar akıl alamycak kadar tehlikleler şuan burda bunu yazerken bile ürküyorum. ALLAH-Ü TEALA bütün kardeşlerimizi korusun. Beklemktn başka bişe yok

  8. Biraz araştırma yaptım 7 sayısı ile ve tupac amaru shakur'un 7 sayısı ile ilgili çok fazla bilgisi var.Şuan için kesin bir bilgi olmasada öldü deniliyor.

   7 aralık günü onunla ilgili bişeyler olabileceği kanısındayım.

   2 tane beni bu düşüncelerimi kuvvetlendiren albümü var.

   1 i the don "killuminati:the 7 day theory"

   diğeri ise "me againts the world".

   7 aralık'a pek bişey kalmadı bekleyip göreceğiz.Belkide gereksiz bi geri sayımdır…

   • Yorumun için teşekkürler, gereksiz mi değil mi bekleyip göreceğiz elbette. Sitemizde yaptığımız anket sonuçlarına göre (şu anda anket devam ediyor) %33 oyla "Hiçbir şey yapmayacak. Amacı gündem değiştirmek." şıkkı önde gidiyor. Ankete ulaşmak için tıklayın.

  9. 7 aralık günü ben bi,liom benim itibarata gecin şifreyi cözdün cok kötü bişe oplanlıyolar ALLAH yardımcımız olsun :(

  10. Öncelikle selamunaleykum. 7 aralık ve illuminati'yi en az benim kadar araştıran diğer arkadaşlar bilmelidirler ki; Şu an teknolojik anlamda çalışabilirliği kanıtlanmamakla beraber şer odaklarının kullanımında olabilecek H.A.A.R.P ve mavi ışık (blue beam) gibi silahların devreye sokulabileceği ,deprem ya da benzeri afetleri suni yoldan gerçekleştirerek ve mavi ışık hologramları ile mehdi yada mesihin varlığını insanlara açıklayarak bu olayların sonunda psikolojik bir harp meydana getirerek kaosa yol açabilirler.Bir diğer senaryo ise B.O.P projesi kapsamında İran'a saldırmak olabilir.

  11. ya arkadaşlar, allah teala izin vermediği sürece bir sinek bile kanat çırpamaz, siz ne diyorsunuz ya, allaha güvenin. herşey onun onayından geçiyor.

  12. Öncelikle yorumları okudum, birçogumuzun bu konuyu ciddiye alması sevindirici çünkü onlar yüzlerce yıl öncede vardı. İlk bu olayı duyduğumda acaba ne olabilir dedim kendime. 7aralık ta olabilecekler o kadar fazlaydıki, bunların en önemlileri haarp ile dünya çapında suni felaket yaratmak. İkincisi sahte ufo saldırısı. Ve üçüncüsü ise 3.dünya savaşı. Wikipedia ya bakarsanız 1. ve 2. Dünya savaşıda 7aralıkta başlamıştır.

  13. bence palavra kimse inanmasın bence illuminati 18.yüzyılda oluşmuş bir cemiyettir bu cemiyet sonra kapatıldı ama birdaha açtıktan sonra kimse ilgilenmediği için yineden kapandı ve bir daha açılmadı yani bunlar palavra ama belki 100 dolar üstündeki resmi görünce olabilir demişsinizdir olabilir onunda başka hikayesi var bence inanmayın

  14. Mrb ,ben iranliyim , bilmiyorum bu geri sayim neyi gösteriyor ama bu konularda çok okudum ben, bence bir arkadaşimin dediği gibi bunlar sağ gösterib sol vuruyorlar yani bizim beynimizi kontrol etmeye çalişiyorlar. Siz düşünün en az 50 milyon insan zihnini ayni konuya yoğunlaştirirsa herbi şey olur. Arkadaşlar" The Arrival " belegeselin izledinizmi ?

  15. Mrh Mammad kardeşin the arrivals ı ben izledim, tamamını hemdeçarpıcı olayları ele almışlar. ve illüminati oluşumu tamamen yahudi siyonislerin güdümünde son neferine kadar devam edecektir. benim tahmin edindiğim bazı bilgiler ışığında şöyne; 21.12.2012 yılında dünya bariz bir çağ atlayacak yani dünya anlamlı bir uyanışa sahne olacak illüminati bu uyanışı bu çağı sabote etmek zorundadır, bunu çeşitli argümanlar ile yapmalıdır. illüminatinin önünde bir çok proje vardır.

   B.O.P.

   (ılımlı islam & medeniyetler ittifakı % dinler arası diyalog). bu üçü tek proje

   armageddon 3. dünya savaşı

   norveç te kıyamet ambarı

   derleyip toparlarsak illüminati deccal in savunucusudur. yeni çağ yani 21.aralık 2012 ye girmeden norveç teki kıyamet ambarında bulunan 6 milyon tohum ve binlere yakın ailenin aylarca kalabileceği bir depo olan ambara yahudi asıllı seçilmiş aileleri yerleştirip armageddon yani nükleer savaş 3. dünya savaşını başlatıp başta mekke yi vurarak bütün dünyayı yerle yeksan ederek yeni çağa kıyamet ambarına yerleştirilen ailelerin yetiştirilmesi ve bütün dünyayı yeniden yapılandırıp yeniden şekillendirip bütün dünyayı yahudi inanışa sevk etme gayreti bugün abd nin bilim yoluyla nelere ulaştığını elindeki gizli sırları duysanız inanamassınız…

  16. İllimunatini **k *çları dünyayı ele geçirmeye çalıoşıyolar aslın alcaksın önüne ***eceksin hepsini bunlar böyle adam olur :D

   Bişey sorcam buraya yazu nasiil yaziluu?

  17. arkadaşlar illuminatinin başkanı albert aynşteinmiş ve michael jacksonda illuminatiye inanmıyormuş ama doktoru inanıyormuş hatta michael jacksonun son şarkısının sözleri şöyleydi onlar beni lanetledi kurtarın beni falan ama şarkıyı söleyemedi çünkü ÖLDÜ…doktoru tarafından öldürüldüğü düşünülüyor ama kesin bir kanıt yok…bence tüyler ürpertici bişe 7 aralığı sabırsızlıkla bekliommm

  18. Öncelikle belirtmek isterimki bu konuyla ilgili biraz araştırma yaptım ve bence aslı olmayan bir kaç bilgiye ulastm…

   Dediklerine göre acun ılıcalı tarkan vb. illüminati imisler…

   Yahu kardesm peki illüminatiler neden doların üstünde isaretleri var

   Eğer bu doğru ise denecek en kapsamlı sey bunların yabancı kaynaklı olduklarıdır..

   Bir baska bilgiye göre bizden 50 ila 100 yıl ilerde bir teknolojiye sahip insanlar dünyada bir katliam yaratacakmıs…

   Ve arkdaslar maya ile bir ilgisi olamaz çünkü kodları incelediğimizde 0day0hour0minute olduunda orada su yazının yazacağını göreceğiz "üzgünüz çok geç kaldınız"

   Peki bu yazı çıkacaksa kardesim soruyorum neden maya ile ilgili bir açıklama olsun ki.. benim düşünceme göre bu bilgileri değerlendirince aslında bu bana 2 şey ifade ediyor bu ya ikiz kulelere suikast gibi çok kanl bir katliam olacak,3. bir dünya savaşı başlayacak yada bu terör örgütü insanların dikkatini dağıtmak istiyor.. herkes aynı olaya odaklanmışken saman altından su yürütmek gibi asıl amaçlarına ulaşmayı planlıyorlar…

   İnanmadığım ancak olmasını istediğim bir teorimde var… Bu sadece bir dikkat dağıtma veya bir alaya alma olayı olsun.. katliam olmasın.. Düsüncelerinizi bekliorm…

  19. Evet birazdaha arastırma yaptım ve daha kapsamlı bir bilgiye ulasştım.. illüminati.org sitesindeki kodlara bakınca süre bitince zamanlamanın yerini üzgünüz çok geç kaldınız diye bir yazı çıkacak peki http://www.illuminati.com sitesine ulasştm ve orda illüminatilern işaretlerinin olduğu oyunların olduğunu gördm arka planda kendi işaretleri uzaylılar ve kurukafalar var burda iş bizi aşar bu aslında profesyonel birliklerin ilgilenmesi gereken bir meseledir ve bu meselenin de gizli olarak yürütülmesi gerekir.. Belkide fbi cia vb. örgütler suanda bu konuyla ilgilenior olablr ancak umarız isin bizim bilmediğimiz boyutları yoktur.. Bir baska bilgi daha buldum bu bilgiye göre uzaylıların bu tarihte dünyaya geleceği istila edeceği gibi şeyler var..

   Ancak beni en çok endişelendiren konu üzgünüz çok geç kaldınız yazısı oldu. Bu yazıne olablrki neden geç kaldık neye geç kaldık Çok kanlı bir eylem olacaksa o tarihte adamlar nedn çok geç kaldnz desinki o sitede gizli olan bilgiler ulasılamayacak sekilde gizlenmiş şifrelenmiş olabilir… Bir yerde okduğuma görede bu süre otomatik olarak nükleer kapsüllerin fırlatılma geri sayımı.. irana türkiyeye fırlatılabilir..

   Ama şu noktayı unutmamalıyızki bu amatörce bir olay değil belliki profesynel bir örgüt tarafından yapılmış… Bu yazı çıkınca ekranlarımıza bir olay çoktan olmuş bitmiş olmayacaktır illüminatiler aslında o yazı çıkınca eyleme yeni başlayacak olablrler eyleme başladıklarında ise umarız durdurulurlar …. Geç kaldınız yazısı şuanda onların son hazırlıklarını yaptığınında bir göstergesi olabilir.. Demekki çok büyük ve durdurulamazz bir terör eylemi ile karşılaşacağız.. 7 Aralğa çok az bir süre kaldı bu zamana kadar bir önlem alınamazsa olacakları düşünmek istemiyorum bile….

  20. bence bunlar ölümden ise sıtmaya razılar neden böyle dedim çünkü bu illimunati falan filanların hedefleri gerçekleşti bu insanlar saten merkazi kudüs olan bir dünya devletini 1 dünya savsında kurdular 1 dünya savaşı doğumu ikici dünya savaşı ise bu devletinin olgunlaşmasıydı 1948 de israilin ingiltrenin eliyle filistine girmesiydi artık bu dünya devleti ölüümü yaklaştı konuşularak ölecek olanı ayakta tutmay çalışıyorlar bir insan gibi düşünün insan anne karnında iken yaşamaya başlar birinci dünya savaşı öncesi doğum öncesi dönem savaş zamanı dağum anı ve büyümesi ikinci dünya savaşıydı ama insan gibi bu devletlerin de bir ömrü var ve ikinci dünya savaşını 20 yaşı sayarsdak suan bu devlet olması üzerinden 60 sene geçmiştir ölümü geldi ama zorla ayakta tutmaya başlıyor bir hadisi serif var dünya ya beş kişi hakim ölecak dörtü oldu zülkarney süleyman nemrud ve buhtunasar 4 kişi bunlar ikisi müslüman ikisi kafir ve son olarak yine hadislerle belirtiliyor mülsüman lar hakim olacak dünyanın tamamına artık o döne başlıyor illimuntı gibi örgütler sitelr sadece son nefeslerini verme cabasında allah razı olsunn mehdinin ordusu afganistanda herkes onlara terörist dese bile hadis i şerifler onları işaret ediyor 3 dünya savaşı çıkar ama kazanan islam olur

  21. Bu tarih-saat muhtemelen illuminati vizyonunun sona ereceği tarih olmalı ve onlar bunun farkında değil.

  22. barış o kdar dar görüşlü olma kardesm öleceksek ölrz nasl bir sözdür :D Nasreddin kardesm dedinde haklı olablrsn ancak logosuna bakınca ve arka planın siyah(onlar gibi karanlık) olduğunu düşününce insanın aklına ne yazıkki öyle bir durum gelmior neyse daha kapsmlı araştırma yapın arkdslrm deccalın dünyaya ineceğide bir teori aslında kimse ne olacağını bilmediği için teori çok…

  23. Şahsen Boş bir palavra olduğunu düşünmüyorum 7 aralıkta uzaylılar gelcek yeni 2. bir güneş doğacak falan filan bence böyle seyler değilde 8 aralık tarihi bir kurulusun asaması olabilir yani bu adamların amacı belli başkenti kudüs olan yeni bir dünya devleti yeni bir dünya düzeni yani bu adamlar 7 aralık tarihinde kurulus a geçiyor olablirler ve bunu belirtmek icin böyle bir girişimde bulundular

   Saygılar

  24. Bakınız arkadaşlar ben kendi çapımda merak sahibi araştırmayı ve sorgulamayı seven biriyim öncelikle youtube'de bulunan 50 bölümlük "gelenler" serisini izlemenizi tavsiye ederim matematiğim iyi değildir ancak sayılar ile yaptığım çıkarımlar neticesinde kesinlikle birşeyler olacağı kanaatindeyim o çevrelerce ilk felaket kabul edilen 11 eylülbize duyurulmadan planlanmıştı 7 aralıkta olması öngörülen şey ise bize "evet olacak" diyey diye olacak belki de bunun sonucunda o topluluk "bakın biz söylemiştik" diyerek yandaş toplayacak.Tabiki kendilerinin planladıkları bu olayı örtbas etmek için bir yöntemleri mutlaka vardır tıpkı 11 eylül olayı gibi.

   Şimdi elimizde 24 aralık 2012 ile beraber 3 felaket günü var bu felaket günlerinin ortak noktalarını matematiksel olarak brada açıklıyorum.

  25. Önce 07.12.2011 tarihinde şu şekilde bir işlemle başlayalım 7+(12 nin 1'ini atlıyorum 1 en başa gelecek işlemin sonunda)7+(12 nin "2" si)7+2+(2011'in başındaki 2) 7+2+2 =11 başta 1 rakamı,ortada bizim sonucumuz 11 sonda da 2011'in 11'i bu rakamları yanyana koyduğumuzda 11111 şu şekilde toplayınca 11+11+1=23 2+3=5 şu şekilde topladığımızda 1+1+1+1+1=5

   Şimdi 07.12.2011 tarihini şu işleme tabi tutalım sonuca bakalım 07.12.2011 7+12+2+0+0+1+1=23 tüm rakamları birbirinden ayırıp toplayalım 7+1+2+2+0+0+1+1=14 1+4=5 11 rakamı ilginçtir numerolojiye göre 10 Allahı 11 ise şeytanı simgeler şimdi 11 eylül ile devam edelim

  26. 09.11.2001 11'imiz ortada kalsın 9 ile 2001'in 2'si 9+2=11 ne oldu otadaki 11 başa geldi 1111 ve sondaki 1 ile sonuç 11111 bir önceki yorumdaki gibi 11+11+1=23 2+3=5 1+1+1+1+1=5 devam ediyorum 9+11+2+0+0+1=23 birbirlerinden ayırıp toplayalım 9+1+1+2+0+0+1=14 1+4=5 sizce tesadüf mü? Bence hayır.ŞİMDİ kıyamet kopacak denilen gün olan 24.12.2012 ye gelelim 2+4+1+2+2+0+12=23 bu son işlemde en sondaki 12'yi 1+2 diye ayırmadan işlem yapmadım bu da benim çıkış bulamadığım bir nokta olsun diyelim

   bunlar planlı senaryolar tesadüf olduğunu hiç sanmıyorum yorum sizindir arkadaşlar

  27. suriye de çok büyük bir devrim yaşanabilir suriye libya gibi olmaz çok daha kanlı olur ve bu olaya iran yada türkiye bi şekilde çekilebilir suriyeden hataya atılacak bir bomba türkiyenin buraya girmesi yani irana daha fazla komşu olması demek unutmayın asıl hedef iran…

  28. Hasan hesaplamalar tamam hoş ama aynısı 2006 içinde söylendi, hatta kıyametin kopacağı belirtildi. Başka yöntemlerden de kanıt aramak gerekmez mi sence?

  29. Bak metin kardsm ben de geçen sene idi galiba gazetede okmstm ben sölm 14 yasındaym daha ve orda okduğum haberde ürpermstm…..

   Haberde yazdığına göre (2000 yılından önceki bir makale) 2000de uzaylılar dünyaya gelecek giyinmektense çıplaklık üstün gelecek dünyanın sonu gelecek gbi seyler.. Demek istediğim seninde demis olduğun gibi 2006 da da aynı sey sölenmsti.. peki ne oldu hicbisey evet hcbsey… Ancak 2000 ylndaki makaleden sonra 2001 yılnda 11 eylül saldırılarnı görüorz peki insanın aklına şöyle bir teori gelmiyormu?

   Ya bu adamlar dikkat dağıtıp herkesi 2000 yılnda ne olacağı ile düşündürürken 2001 de kanlı bir saldırı yaptılar.. Doğru ben düşünürdüm açkçası….

   Bunlar boş söylemler olablr ki boş söylemler her zaman olacaktır bundan 1000 sene sonrada olacaktır dün ve bugün olduğu gibi..

   Ancak bu bir dikkat dağıtma olayıda olabilir..

   Ya simdi Hasan arkadsmzn yazdıklarını okdm düsndm.. haklı gibi gözküor ilk okynca ve sayılarla yaplan şeyler karmaşık olarak gözüküyor… Bu elbet bir tesadüf değildir…

   Bnları hesaplama işlemini bile pat diye yapamıorken adamlar terör eylemleri yapmış yaa…

   Kıyamet konusuna gelelim…

   Kuran-i Kerim'de Allah açıkça belirtmiştir..

   "Kıyametin ne zaman kopacağını yalnız O bilir"

   diye bunu İsrafil de bilmemektedir.. Zamanı gelince Allah ona emredecek ve o da surayı üfleyecektir… Bu kıyamet olaylarını maya takvimindende aramak yanlıştır..

   Adamlar çok ileri bi teknolojiye sahiptiler diyeblrsnz doğru, ancak onlar dünyadaki kaynakları değerlendirerek bu bilgiye ulaşmışlar ne zaman tükeneceği vb.

   Bunda hata yapmıs olma sansları çok yüksek..

   Hem haklı olduklarını var sayalım.. smdi dünyadaki materyallerin bitmesi kıyamet değildir..

   Günümüzde bile güneşle ilgili bir çok şeyi bilmiyoruz.. Peki Kuran-i Kerimde belirtildği gibi güneş sönecektir kıyamette adamlar bunu nasıl hesaplamış hiç düşünülüyormu? Hayır herkes gözünü o güne dikmiş durumda acaba kıyamet mi kopacak diye.. Allah açıkça kendinden başka kimsenin kıyametin zamanını bilmediğini vurgulamıştır…. Buna mayalılarda dahildir elbet.. Boş söylemlere kulak asmak aslını aramamak bugünün insanlrında var biri bir söylenti ortaya atar ve herkes tedirginlikle doğru olup olmadığını görmek için bekler… Biz suanda elimizdeki bilgilerle yetinmemeliyiz daima daha fazlasını aramalıyız.. Bu konuyu okypta sadece izleyenlerin yada sadece soru soranların da biraz araştırma yapması gerekirki nelerden bahsettiğimizi daha iyi anlasınlar… Yani telaşlanmayın bu her devirde her 10yılda 1 olan bir olay olmakla beraber genelde aslı olmayan iddaalardan ibarettir… Bunu böyle bilin ve düşünmeden birşeye karar vermeyin dostlarım..

  30. 2pac gerı gelecek dıye dusunuyorum ben cunku t2pac sarkısını dınleyenler bılırler 7 ıle ılgılı bırcok sarksıı var

  31. illuminati oyun kartlarında yer aldığına göre büyük ihtimalle ki bu yüksek ihtimal kabul ediliyor bir çok çevrelerce..Barack Obama suikaste yahut büyük bir saldırıya uğrayacak yada ortadoğu ve avrupada büyük bir kaos çıkacak.Bir tür ayaklanma gibi..Bunu yaratacak birşey olması lazım..Yani bir füze gibi..Sonuçta 10 gün sonra Ya obama ölecek yada türkiyenin merkez olduğu büyük bir saldırı olacak ! Göreceksiniz…

  32. Mrb, dünyanin en özgür ülkesi neresidir ? Tabi ki amerika. Peki Amerika kimler tarafindan kuruldu ? Amerika gizli bir örgüt tarafindan kuruldu, bu örgütün adi freemasonery.Bu örgüt geçimşde gizli çalışıyordu ama nede olsa şimdi bir özgur ülkede oldugu için hiç sorunu yok. Amerikanin anayasasin yazan ve imzaliyan 5 kişi vardi george washington , benjamin franklin ve . . .Bu kişilerin hepsi freemason dur. Peki freemasonery nedir , freemasonlar kendilerini bir kardeşlik örgutu olarak ki yer yüzünde bulunan eski zamanlarin bütün bilimi ve sırlarinin bekçileri bilirler zira bu düşüncede ler ki eğer bu sirlar ortaya çıkarsa bütün dünya karışır. Bunlar masonlarin kendi haklarinda söyledikleri ama gerçek ne biliyormusunuz ? Gercek şu : bu örgütün asıl amaci

  33. Insanlarin dinini yok etmek, sizin düşünün bir insanin dini olmasa yani bir yaradana da inanci yoktur, yaradana inancin olmadigi zaman sen bir kolesin ,yaşamanin hiç bir anlami kalmaz,freemason lar hiç bir yaradana inançlari yoktur onlar şeytani ibadet eder ama herkese alah diye gösterirler, şimdi bu masonlarin dunyada yaptikari en küçük değişiklik leri görelim : hasan arkadasimin dedigi gibi numerolojiye göre 10 Allahı 11 ise şeytanı simgeler evet ,şimdi bir acil durumda oldumuzda önce hangi numarayi çeviriyoruz ? 911 yani 9 -> 11 peki 10 nerde? 10 neyin simgesidi ? 10 alahi simgeler yani acil durumda biz alahi yok sayiyoruz.!! Başka bir şey bütün but perest ayinler ve şeytana tapanlar guneşi şeytanin simgesi olarak görürler. Mesihi ler hangi gün kilisaya giderler ? Pazar günü ,pazar günü ingilizcede nedir? Sunday(güneşin günü) (güneş=sun) yani bu insanlar sanarlarki alahi ibadet ediyorlar ama deşil onlar şeytanin gununde şeytani ibadet ediyorlar. şunu da soyleyelim masonlar çok daha once büyük britanyada ondan once de misir ve kudus da yaşamişlar. Arkadaşlar ben bunlari çok ozetliyerek soyledim kusura bakmayin.

  34. Hayır merkezin türkiye olduğu bir saldırı gerçekleşmeyecek kardesm bu gerçeklesrse irana yönelik bir saldırı olacak ben daha fazla konsmak istemiorm bu konuda yukarıda diyeceklerimin hepsini arstrmalarmı söledm 7 aralığa az kaldı sabredin….

  35. Şahsi görüşüm 7 aralık tarihinde gözler görülür bişey olamayacağı yönündedir yani biz hiçbirşey in farkına varmayacağız ama onlar herşeyi istedikleri gibi yönetecek 7 aralık tarihinde Başkenti Kudus olan Büyük israilin temmelleri atılıyor olabilir bu onun bir göstergesdir saygılar bu kadar gizli çalışan bir örgüt 7 aralıkta dünyayı bombalayacagız yok edeceğiz falan sacma demez diyemez

   saygılar

  36. bence o son saniye o son an geldiğinde bir çok insan merakla bilgisayar başında o anın gelmesini bekleyecek.yani bir çok bilgisayar açık olacak.bence o son anda gönderecekleri virüs yada virüs türevi birşey o bilgisayarı ve o bilgisayarın bağlı olduğu ağı ele geçirecek.bu ulusal büyüklüktede olabilir küresel büyüklüktede.

  37. muratcan ağzını bozmana gerek yokki kardeşim ya..

   Evet bu 7 aralık geldi gelecek az sabredin ve Kaan haklı aslında bu kadar gizli çalışmalar yürüten ve süre sıfırlanınca üzgünüz, çok geç kaldınız diyecek olan bir örgüt işini açıktan yapmaz.. Eğer öyle yapacak olsaydı üzgünüz çok kaldınız demezdi ha neden onuda belirtiyim çünkü üzgünüz çok geç kaldınız deyince kimsenin aklına hmm böyle yapcaklarmıs, yada aa evet doğru bunları nasıl düşünemedik diye birşey gelmez herkes panik içinde olur örneğin 7 aralık ve sonrasında ;

   – Yaa abi 7 aralık geldi süre sıfırlandı hiçbirşey olmadı acaba bu sahtemiydi

   + Yok yaa öyle değildir şu anda bir yerlerde büyük bir suikast hazırlanıyor olabilir

   * Yaa ben okuduğuma göre birşey yapmıycaklarmıs sadece uzaylılar nasa ile görüsüyormus uzaylıların dünyayı ziyaretleri artacakmıs

   Yukarıdaki gibi birçok söylenti o zamandada olacaktır ve şu ankinden daha da büyük bir söylenti dalgası ortaya çıkacaktır…

   Tabi bunu gırgıra alanlarda olacaktır elbette…

   Biz bunu bu kadar önemli bir mesele olarak görüyoruz bu doğru peki neden devletin başındaki insanlar hiç bu konu hakkında görüşmüyor? Başbakanımız cumhurbaşkanımız vb. gerek twitter gerekse facebook ta çok etkinler peki bunların bu söylentilerden haberi yokmu elbette var hmmm….

   – Bak Bu Adamın yazdıkları doğru ise neden bunlar karşı birşeyler demiyor çünkü bu illüminatide devlet yöneticileri hep kötüleniyor ?

   Yukarıdaki örnekte olduğu gibi bir soru meydana gelecektir yakında.. ki bu da insana bunlar bu konu üzerinde hiç durmadılar değinmediler bile yoksa birşeymi gizlemeye çalışıyorlar?(Bu sadece bizim hükümetle ilgili değil evrensel olarak değinmek istedim) Olabilir elbette gizledikleri birşeyler ancak umarız birşeyler gizlemiyorlardır bizlerden…

   Sizlere birkaç diziyle veda etmek istiyorum şimdilik…

   Felaketin kopacağı değil,

   Gizemin artacağı tarihtir 7 Aralık,

   İnsanlığın Yok Olacağı değil,

   Dayanışmanın artacağı tarihtir 7 Aralık,

   Gırgıra alınacak bir konu değil,

   Üzerinde durulacak bir konudur İllüminati,

   Safsata bir örgüt değil,

   Profesyönel bir örgüttür İllüminati,

  38. Herkesin İllüminati hakkında değişik görüşleri var arkadaşlar, birbirimize saygı duyarsak daha seviyeli bir tartışma ortamı sağlamış oluruz.

  39. Daha seviyeli bir konuşma istiyorsanız en azından isin bilincinde olan insanları ayrı bir yere toplamak gerekir yada yaş sınırı koymak çoluk çocuk ile konuşulacak bir mesele değildir burada futbol yorumlamıyoruz :)

   Saygılar

   • Burada konuşurken sizinde yaşınızı bilemeyeceğimize göre sorun yok demektir. :)

    Seviyesiz ve gereksiz yorumları zaten siliyorum. Herkese iyi akşamlar.

  40. Metin YILMAZ Foruma editör alımı fln varmı? ( Biliorum buraya yazmamam gerekiyor ama nereye yollycaımı bilemedm ve buraya yazdım )

   • Forum bölümümüzü yayına aldık fakat kadroyu oluşturuyoruz. (O nedenle şu anda herkes tarafından ulaşılabilir değil.) Ekipte olmak isteyenler tecrübeleriyle birlikte "lokuf.com@gmail.com" adresine mail atabilirler.

  41. elimiz kolumuz bağlı kulaktan dolma sözlere heyecanlanıp bekliyoruz resmen cok ilginç ve üzücü gercekten

  42. bir rüya vasıtasıyla gördüm . Rüyamda geri sayım vardı.Geri sayım bitiyordu. Boğaz köprüsü yıkılacağı bana önceden haber verilmişti bekliyordum ( Kabataş Civarında).ve geri sayım bitti bekledim köprüler falan ykılmamıştı 2saniye sonra iki köprü birden ortadan ikiye parçalanıyordu ve arabalar denize dökülüyordu ve karaya dalgalar vuruyordu tahminimce boğaz köprülerine bomba konulmuş olabilir yada bu tarih te HAARP projesi çalıştırılacak… tabi bu benim düşüncem..

  43. Arkadaşlar, şöyle bir şey denediğimde şu sonucu aldım;

   normal olarak http://illuminati.org/ sitesine girdiğinizde bir ve ctrl + a yaptığınızda geri sayan bir sayaç var. Ama bilgisayarınızın tarihini 7 aralıktan sonra 31.12.2011 e kadar bir tarihe aldığınızda ''Sorry, you are too late.'' Yazıyor. Ama bilgisayarınızın tarihini 01.01.2012 den sonra bir tarihe aldığınızda tekrar geri sayıma başlıyor. (Bunları yaparken, her tarih değişikliğinde sayfayı kapatıp yeniden açmanız gerek)

   • Verdiğiniz site ile konunun alakası yok, o nedenle farklı bir makalemizde siteden bahsedeceğiz. Yorumunuz için teşekkürler.

  44. GOOGLE'DA VII.XII.MMXI YAZIN (ROMA RAKAMIYLA 07.12.2011) WORLDLIVE DİYE BİR SİTE VAR İNGİLİZCEM ZAYIF AMA GOOGLE ÇEVİRİDEN KONUYLA İLGİLİ BİR ALAKASI VAR KANAATİNDEYİM

  45. Arkadaslar bu adamlar kiyamet etkisi yaratabilecek teknolojiye sahipler. Allah Mumin kullarina yardim etsin. Bizler diyoruz ki; Bu adamlar seytana hizmet ediyor. Pekala bu debirde kim seytanin pesinden gitmiyo. Onlarin seytana sahip ciktigi kadar biz rabbimizin ipine sarilsaydik bir olsaydik onlarda olan herseyin 100 misli Allah bize bahsetmezmiydi. Simdi 7 Aralimta n olacaksa olacak belki cok insan olecek ama eninde sonunda seytanin oyununu bozan Mehdi A.S. Allahin taktiri ile galip gelecektir. Aratirmak guzel sey arastiralim. Ama alnimizi secdeye koymaktanda kendimizi alikoymayalim.

  46. yanlış hatırlamıyorsam bu illüminati olayı youtube'de mevcuttur.9.türkçe şarkı yarışmasındada ön plandaydı

  47. arkadaşlar bir müslüman böyle saçma sapan şeylere inanmaz. burada yok kıyamet kopacakmış yok dünya yıkılcakmış hibi şeylerde kafa yorulmaktadır. yani boş boş şeylerdir. delinin biri kuyuya bir taş atmış. bin akıllı çıkarmaya çalışıyor

  48. ben birmüslüman olarak inabmıyorum bunu birtek yüce allh bilir siz buna inanarak allha inanmamış gibi olursunuz bu gibi şeyleri bir tek allh bilir bizim dinimizde böle şeyler yok

  49. Arkadaşlar bende kıyamet olmayacağını biliyorum. Ama bir eylem filan olabilir diye korkuyorum. Kıyameti Allahtan başka kimse bilemez. Allah herkese yardım etsin.

  50. Merhaba ben sadece bir tek şeyi merak ediyorum Bu " http://illuminati.org/ " sitesini kimse kapatamıyormu ? ne bileyim hack felan olayları var veya gündemi bukadar meşgul ediyorsa bu siteyi engelleyecek bir alt yapı yokmu youtube yi kapatan ttnet neden kapatmıyor cevaplarsanız sevinirim

  51. arkadaslar bunlar cok tehlikeli bir orgut her seyi yapabilirler 7 aralikta islam dunyasina yonelik nuklier bir saldiri duzenliyebilirler.

  52. geri sayım yapılıyosa illaki birseyler olcak bir suru cızgı fılmlerı olan ıkız kulelerı bıle bağlatışı olan bır durum bu hafıfe almamak gerekir bence 7 aralık berbat bır gun olmasz ınsallah……

  53. Tüm herkes o kadar şartlanmışki sonuçta kötü işler olacagına, dünyadaki zihinler o kadar şartlandırılmışki buna. Asıl görülmesi gereken arka planda hep. 7 Aralıkta barış ve yardımlaşmaya dair anlaşmalar imzalansa bir bütün olunsa herkes birbirine çiçek verse ve kardeşimsin dese işte o zaman gerçek olay olurdu..tüm komplolar sadece inandırılmış yalan

  54. Bence Bey ler Türkiye ile alakalı hiç bir şey olmayacak . Amerika'da veya bahsi geçen başka bir ülkede olaylar olacak bizde haberlerden bakacağız.

   Ama yukarılardaki arkadaşın dediği gibi o anda millet geri sayıma kitlenecek ve bittiğinde bilgisayarlarla ilgili bir şeyler olabilir gibime geliyor .

  55. 2 çeşit illuminati var, din adamlarıyla bilim adamlarının tartışması sonucu kurulan illuminati ve şimdiki bilinenle şeytan için çalışan bir grup. Önceki yaptıklarına göre birisi tanınmış 2 si pek tanınamamış ünlüleri öldürmek. İkiz kulelerin bombalanmasının illuminatinin yaptığı söylüyor kanıt için 'numeroloji' sistemiylede bu kanıtlanıyor. Benim bekledim bir kaos olabilir.

  56. size ne olacagını solerdım ama cok korkuyorumm cok kotu seyler olacak aranızdan bırısıı dogru seyı yazmıs okursanız bulursunuzz dsunun sadece

  57. bence arkadaslar sayac bir aldatmaca olabilir. Sayac bittiğinde hiç birşey olmayacaktır. Ve yeniden geri sayım yapacaktır. ama bir örgütün var olduğu gerçektir.

  58. illuminatiyi ters yaz itanimulli google den arat ilk sıradaki site nsa(cıa ve fbı ın üst kademe birimi) korkmamak imkansız bu oluşumdan

  59. millet son 2 kaldı çarşamba günü kimse internete girmesin bilgisayardan virüs veya bizleri hipnotize edecek bir sey izleteceklermiş lütfen çaarşamba günü kimse bilgisayarı dahi açmasın artık uydudan insanlara hologram bile izletebiliyorlar lütfen kimse kanmasın ben bu akşam bilgisayarı kapatcam ve 5veya6 gün sonra acacam

  60. İnternet agı üzerinden bir çöküntüye yol açabilirler devir uzay devri filan.ama kesin bir fikrim yok.Fakat bunların başında 10 kişiden oluşan bir grup olduğunu biliyorum.Önemli mevkideki insanlar.Ve aralarında Türk yok.Bu Türkiye ve bizim durumumuzdaki devletler için bence pek güvenli değil.Bir amaç uğruna toplanan kararlı ve eli uzun adamlar oturup sek sek falan oynamazlar.Dini bir şey olduğunu sanmıyorum.Eger öyleyse bile deccal falan saçmalamayın lütfen. Muharrem ayındayız vs.mübarek bir ay .dilek kapıları açık olur.Tamam ama deccal le ne alaka.felaket deyince zaten toplumun aklına cin şeytan deccalmiş falan geliyor.Not:genelinden bahsediyorum kimse üstüne alınmasın lütfen.

  61. Bu olabilr bişey ama olamayabilirde ama bu güne kadar dedikler olmuş bunun olması büyük bir olasılık ama olmamasına ümit etmeliyiz 3. dünya savaşı çıkabilir.

  62. 1995'Ten beri geri sayım yapıldığı söyleniyor. Sizce boşa çıkarmı? Tabikide hayır.

   Ne olacağı konusunda pek bir fikrim yok bazıları Emienm öldürülecek diyor bazıları 3. Dünya savaşı diyor bazıları ufo saldırısı yıkımlar vb.

   Bugün illuminati.org'a girmeye çalıştım fakat hata verdi sayfa kapandı diyorlardı meğer sayfa taşınmış : http://7december.org/ alın buradan sayacı takip edebilirsiniz.

  63. arkadaşlar geri sayım saati 7 aralıkta son buluyorsa,ve üzgünüz geç kaldınız yazacaksa,olacak olan hadiselerin bu tarihten önce olması gerekir,dünyanın genelini ilgilendirecek bir olay olmalıdır,neye geç kalınmış olabilir bu mesajı hala sağ kalan insanlar için bırakmadılarsa kim okuyacaktır,bilgisayar çökmesi felan olamaz o zaman notları okunmaz,çok büyük bir felaket planlamış olmalılar ,yada dünyanın başına gelecek çok büyük bir felaketi insanlardan saklamış olmalılar 2. teori daha mantıklı çünki kendilerinin gerçekleştireceği bir olay olsa adamlar sitelerine neden üzgünüz diye yazsınlar bir büyük meteor çarpması olabilir en doğruyu Allah bilir ve o ne derse o olur İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN…SADAKALLAHHÜLLAZİM

  64. hic kimse 7 aralikta ne olucagini bilemez… kurani-kerimde yaziyorsa eger dogrudur yazmiyorsa eger yanlistir.. hic kimse bunu bilemez .. sadece allah biilir lütfen arkadaslar yapmayin inanmayinn

  65. ahaha :D Siz bunlara mı inanıyorsunuz ? çok saçma 7 Aralık'ta herkes görecek hiçbişey olmadıgını eger oyle bırsey olsaydı tüm dünya ayağa kalkardı , illüminati'ymiş peh ! Allah'tan baska kimse ne olacagını bilemez .He birde dünya'yı illüminati yönetiyormuş , yine bir saçmalık dünya'yı ALLAH yönetiyor , bunu böyle bilin ve böyle saçma seylerede inanmayın . Hepimiz görücez bakalım neler olacak !

  66. yarın 7 Aralık arkadaşların bişey olcağı yokk :D harbi saçmaldınız.Bunlarla boş yere kafa yoruyosunuz :D iyi akşamlar herkeseee.

  67. bilinen ünlü devlet başkanlarına yapılacak büyük bir suikasttır.7 aralık hiçbirşeyi tam olarak ifade etmez sadece plan gizemli bir hal alacaktır.ülkeyle ilgili bilinmeyen bir sır orataya çıkacaktır.buda iç kargaşaya neden olacakk suikast erdoğana karşı niteliktedir.esas olay 24-31 aralık tarihinde bizi bulacaktır.bundan sonra türkiye aydınlığı göremeyecekk

  68. Birincisi 7 aralık'ta hemen herkes ne olacağı konusunda bilgi sahibide ya arkadaşlar sizce akıl var mantık var herkesin bildiği bir olayı yaparlarmı böle işler gizli olmazmı yarın herkes Türkiye bombalancak diyorda adamlar gelip kafamıza bombamı yağdırcak böle bişi varsa cumhurbaşkanı başbakan bizden daha bilgilidir sandığımız kadar bişeyler olsaydı başbakan olsun devlet önlemini alır gereken uyarıda bulunurdu dedikodu hepsi.

  69. Illuminati'nin sitesi kapanmış ve erişilemeyen durumda. İşin aslını isterseniz, yaklaşık 6 aydır beynimi yiyen bu konunun yavaş yavaş bi safsataya dönüştüğünü söyleyebilirim. 2000 yılı için, 2006 için söylenenler nasıl boş çıktıysa , bence bu da boş çıkacak. Muzip birinin kendi kurduğu internet sitesinden yaptığı bir şaka bile olabilir. Ama eğer daha önce düşündüğüm(üz) gibiyse, fazla panik yapmayın, sadece bekleyin… Zaten onlar bizi bulacaktır.

  70. Çoğu Arkadaşımız Geleceği Allah cc bilir diyo Tabiki Bunda hiç bi şüphemiz yok . Yarın benim Ne yapacağımı Tabiki Allah cc biliyor Ancak bunu ben Kısmet olucaksa yapıcam Ve eğer gerçekten bir örgüt işiyse bir plan peşindeler ve bir şey yapmaya hazırlanıyolar demektir Yada birisi bir oyun oynuyo demektir :)

  71. Ha Ha Ha hala bakalım ne olacak diyorsunuz bu adamlar 300 yıldır dünya düzenini istedikleri gibi yaptılar siz gözünüzle bişey gördünüzmü ? hayır ayakkabınızı ters giyerden adamlar neler yapıyor ruhunuz bile duymuyor tabikide 7 aralıkda gözle görülür bişey olmayacak ama adamlar bişeylerin start butonuna basacaktır emin olun Allah hepimizi korusun

   Saygılar

  72. RTE Hastayım diyerek evine cekildi ırakda son 5 günde 90 dan fazla kişi öldü siz hiçbişey i görmeyin ;)

  73. 7 Aralık 2. dünya savaşının başlamasına neden olan olaylardan bir güne denk geliyor. Hatırlarsanız Japonya Pearl Harbour'a saldırmıştı. Yani yarın 3. dünya savaşının başlangıcını hedef alan bir şeylerin başlangıcı olabilir.

  74. Arkadaşlar bakın asıl istedikleri korkmamız zaten.Ve şunu da unutmayın karşınızdakinden ne kadar çok korkarsanız onu o kadar güçlendirmiş olursunuz.Tek söyliceğim şey bu.

  75. Beyler öyle güzel konuşuyorsunuz yok allah bilir falan diye de , biz kesin olcak mı diyoruz ? Tahmin ve teori yürütüyoruz birkere unutmayın gösterişli yapılan müslümanlık kabul değildir. Herkes özgürdür din ve vicdan konusunda ama gösterişle yapmak senin bencilliğinden başka birşey değildir, dini kullanıp kendini yüce göstermektedir. Herneyse van depreminin yapay bir deprem, saldırı olduğunu kimse bilmiyodur sanırım? Mynette yayınlanan videoda gördüm 1 hafta oldu olmadı videoyu indirdim 1 saat sonra mynet o haberi kaldırdı hiçbir sitede bu haber bulamadım şükür ki indirdim bu videoyu. Çok açık ve net vap depremi saldırıdır yapay bir depremdir 7 aralıktaki teorilerim bu yöndedir. Türkiyeyi hedef olarak görüyorum. Ayrıca son depremleri araştırdım ülkenin genelde heryerinde küçük çaplı olmuş. Marmarada deprem sinyalleri verildi hiçbirini araştırmadığınızdan bilmiyorsunuz ( araştıranlardan özür dilerim ) bazı saçma sapan yorumları okuduğum için özür dilerim ama unutmayın illuminati gerçek ve ciddi bir örgüttür. Amerikan dolarında da yazdığı gibi onlar "Yeni Bir Dünya Düzeni" kurma içindeler. Bizim din ayrımı yapmamız yerine tek çatı altında toplanmamız gerek ama türk milletinde mi var bilmiyorum yok o hristiyan asın onu öldürün nedir abi ya onlar camini yıkınca öldürürsün ama sen onların klisesini yıkınca herkes eğlenir. Neden onları allah yaratmadı mı ? Onlarda bizim gibi kul değil mi ? Lütfen uyanın hepimiz içten çökmüşüz zaten açın gözlerinizi. İlluminatiyle dalga geçenler şok olursanız kalp krizi geçirmeyin. Teşekkürler ..

  76. bişey olacaksa hepimiz görecegiz 8 saat sonra ama bunlar bence sadece insanların aklını karıstırmak için söylenmiş sözler maya kavminin sacmalıkları

  77. arkaaşlar illuminati.org a girilmiyor ama yeni bir site açmışlar. 7december.org burdan sayımı takip edebilirsinz

   7aralik.org buda türkçe sayım olan yer . bekleyip göreceğiz ne olacağını :D

  78. ben illuminatinin kendi başlarına böyle bir şey yapabileceklerine inanmıyorum Allah istemezsse kimsenin kılına dahi zarar gemez ama Allah böyle bir olayı bizi test etmek imanımızı ölçmek amacıyla taktir etmişse bundan çok korkuyorum işte

  79. arkadaşlar umarım 23 ün ne anlama geldiğini biliyorsunuzdur 23 ün bir çok açılımı var bunu aaştırabilirsiniz ve bir bilim insanına göre 23 aralık 2012 tarihinde kıyametin kopacağını iddia ediyor. bu ne kadaar doğru ne kadar yanlış bilemeyiz ama aptığınız yorumlarda (sayılar) 23 sayısı da var bence 23ün sırlarını iyice araştırın bu bir tesadüf olamaz.

  80. evet az kaldı..bence kötü birşey olmayacak çünkü şayet böyle bir şey olursa tüm dünyayı karşılarına kötü olarak çıkacaklar…bunu yapacaklarını sanmıyorum..olacaksa birşey kısa vadede iyi gibi görünen ama uzun vadede çok zararlı olan şeyler olacaktır

  81. Arkadaşlar site 7december ingilizcede 7 aralık december 7 şeklinde yazılır asla 7 başa konmaz bunu yapan eğlenmek istiyor hala şu sahte kehanetlere inanıyorsunuz ya. 90 lardan hatta daha öncesinde bile var bu saçmalıklar hiçbir b..k da yapamazlar ölü bir ruhu canlı gibi gösteren zamanında avrupada tüm üyelerinin kellesi uçurulan eski bir örgüt, insanımız heyecan aramayı çok seviyor.

  82. Herkese iyi gunler dilerim . Hic birsey olmasa bile bu sayaci yapanlar bu kadar insani ayna anda ayni seye odaklandirmayi basarmis olucak. Dusunuldugu zaman iran h.a.a.r.p vs. gibi cesit cesit teori ortada dolasiyo benim fikrime gore bu bizim goole da arama yapip edindigimiz bilgilerle boyle olucak diyebilicegimiz bi konu degil. Yanlis anlamayin bende biseyler olabileceginden suphelenen insanlardanim ama bu plan bu kadar net bir saat verilip o saatte uygulanacak birsey olmaz , belkide planlanmis ve uygulamaya konulmus olan sey biz internetin basinda ekranda o meshur 'uzgunuz , cok gec kaldiniz' gormeyi beklerken , uygulanan sey coktan bitmis olacak. Herseyi bir kenara birakirsak bugunun farkli bir anlamida amerikada wall street eylemleri kapsaminda yapilmasi planlanan eylem emin olun eger o eylem gerceklesirse dunya gercekten cok kotu bir olayla basbasa kalmis olucak cunku eylemciler 7 aralik 2011 gunu bankada parasi bulunan herkesi paralarini cekmeye davet ediyor. Bu konuda okudugum bir yazida eger bankalardaki paranin %10 u bile cekilirse bankalar batar ve dunya kuresel bir krize suruklenirmis.

  83. illuminati :))))))))sadece gülüyorum site sahiplerine:)))sizler bi bok beceremeyen aslında kendilerini zeki zannedipte bu kadar insanın önünde kendi karakterlerini düşürecek kadar beyinsiz kişilermiş.dünyaya bırak illuminati illu ile başlayan hiç bir şeye inanmaz artık.ben sadece o siteyi kuran salaklara gülüyorum:)

  84. kıyamt fakan değl bence … ama saldırı olabilr… bu adamlar gercekten cok tehlikelli her an her şeyi yapabilirler… yine de ne olacağını allah tan başka kimse bilemez tabi…

  85. herşey allahın istediği gibi olur allahı hiçe sayıp iluminati diye saçma sapan bi örgüt kuran sanki evren onlarınmış gibi göstermeye çalışan ve sonlarının ne olacağını bilemeyen bir avuç embesil geçmiş karşımıza yok kıyamet kopacak yok şöyle yok böyle bu allahı inkar etmek demektir allah bunları öyle bir azaba sürüklüyecekki hiç kimsenin kuşkusu olmasın allah birdir ondan başka ilah yoktur hz muhammed mustafa onun elçisidir efendimiz hz muhammed bile kıyameti bilememiş bu bir avuç embesilmi biliyormuş kıyameti

  86. herşey allahın istediği gibi olur allahı hiçe sayıp iluminati diye saçma sapan bi örgüt kuran sanki evren onlarınmış gibi göstermeye çalışan ve sonlarının ne olacağını bilemeyen bir avuç embesil geçmiş karşımıza yok kıyamet kopacak yok şöyle yok böyle bu allahı inkar etmek demektir allah bunları öyle bir azaba sürüklüyecekki hiç kimsenin kuşkusu olmasın allah birdir ondan başka ilah yoktur hz muhammed mustafa onun elçisidir efendimiz hz muhammed bile kıyameti bilememiş bu bir avuç embesilmi biliyormuş kıyameti

  87. illuminatiyle şimdi herkes dalga geçmekte ama bu cahillik sayımın bitmesi böyle bir oluşumun olmadığı anlamına gelmez merak etmeyin zaten yıllardır bizi kullanıyorlar bide her şeyi tamam allah bilirde allah sana akıl fikir de vermiş her şeyi allah bilirde hiç okuma araştırma sonrada biz müslüman devletler niye hep böyle başkalarının kuklasıyız diye hayıflan

  88. ayrıca bazı arşatırma özürlülere hitaben illuminati kıyamet gelecek demiyor dünyayı ele geçirmenin planlarını tek tek gerçekleştiriyor en başta b.o.p bazılarıda başkan zaten

  89. ya ne olcak bea felaket gelıo dıolar ****** beyler llluminati **** llluminati yi **** beyler gein beraber *****

  90. arkadaşlar yeni bir sayaç daha var 30 günlük. birde ilk kale düştü diye başlayan bir yazı var 7dec….sitesinde

  91. ya bırakın hesabı ya arakadaşlar hiç bişi olmadı eziklerin teki alah onları inşallah öldürür cehennem etsin kapılarını sümme haşa beyler bn clon savaşlsrını izlicem valla bişi olduğu yok malın biride adını deccal yazıp kıyamet olcak yazmış bırakın allahınızı sevesseneiz

  92. Biz Aksini idda etmiyoruz yada savunmuyoruz kendini müslüman zanneden arkadaslar tabiki Allahın dediği olur peki size soruyorum Hasa Allah mı 2 kuleleri vurdu ? ? yada ben gidip birini oldursem Allah mı oldurtmus olacak tabikide hayır Kaza ve Kader nedir bilmeden gelip burada yazılar yazıyorsunuz bay ve bayan cok bilmişler . . .

  93. üzülerek söylüyorum, arakadşlar bugün olan oldu ve siz hala uyuyosunuz, herşey bitti artık amaçlarına kavuştular ve saçmalık falan olmadığını akıllı insanlara ispatladılar. tekrarlıyorum büyük günü bitirdiler ve gerçekten belki de bugün dünyanın bugüne kadar başına gelmiş olan en korkunç şey geldi. hepiniz ALLAH a emanet olun. dua edin…

  94. ya arkadaslar bunlar sacmaliyorlar cunku neden dersiniz sunu soyleyim kuranda soyle yaziyor kiyamet gunde ne zaman hangi saate olacak allahtan baska kimse bilmez hem kiyamet carsambada kopmaz bizim bildigimiz cuma gunu kuranda yaziyor illuminat sacmaliktir yani helal size siz nasil inanirsiniz boyle sacmaya her sene diyorlar kiyamet kopacak hani nerde 2007 olacakti olmadi 2008 olacakti olmadi bunlar sadece sacmaliyorlar unutmayin allahtan baska kimse bilmez dunya sonu gelse cuma gunu olurdu lutfen inanmayin sadece bu sayfa ancak gerizekali acar

  95. vural bey niye uzuluyorsun kiyamet kopmadi rahat uyu sen yarin kurani ac ve oku baska birsey demicem sana

  96. Yanlız Eda Hanım 7 aralıkda kıyamet kopacak diye bir söylenti cıktıgını hatırlamıyorum bu sitede :) doğru söylüyorsunuz Gaybı Bilen Allah dır ve bir hadis i şerif e göre de "Kıyamet bir hırsız ın soyacagı evin zilini çalması gibi ansızın bir anda olacaktır"

  97. Sayın admin bu site herşey olabilir.

   Bir bombalama işlemi veya bir palavra.Herşey olabilir.(Bence tabii)

  98. Arkadaslar Daha önce bazı sitelerde yazdığım gibi bu 3.dünya savası olcak eko. sistem çökcek hepsi 2 kendini bilmezin yazdğından ibaret baska birsey deil illimunati kehanetine göre kıyamet Persembe günü olcak ama bizim kutsal kitaplarımıza göre kıyamet cuma günü aksam namazından sonra olcak böyle bos islere kafa yormayın.

  99. bakın ben size söyleyeyim bunlar 21 aralık 2012de vatikana bomba atıcaklar yok olcak vatikan sonra hristiyan alemi sarsılcak ve suç müslümanlara yada türkiyeye atılcak sonra 3.Dünya Savaşı Başlıyacak rusya türkiyeyi fırsat bilip korucak ve rusya türkiye iran suriye bir olucaz ve nükleer füzeleri yollucaz bu savaş hertarafa yayılcak dünya bu savaşta baya bir sarsılacak bu savaşın olması en fazla 1 sene sürer illuminati denilen örgüt masonlardan emir alan bir örgüttür. amaçları hristiyanlarla müslümanları birbirlerine karşı düşman etmek ve savaşı başlatmak.türkiye bu durumu izlemicek eminim savaşa direk başlıcaz rusyanın yanında.ve yok olucak avrupalalılar

  100. sitede yorumda bulunan herkese selamlar

   Bir yanlışı düzeltmek isterim. 1.ve 2. dünya savaşları sanıldığı gibi 7 aralıkta başlamamıştır. 1. dünya savaşı bir kaynağa göre 28 temmuz başka bir kaynağa göre 4 ağustos 1914 te başlamıştır. ancak şöyle bir bilgide aktarayım 7 aralık tarihinde amerika 1.dünya savaşına dahil olmuştur.2. dünya savaşı ise 1939 un eylül ayının başında başlamıştır. ancak gen bir bilgi aktarayım 7 aralık 1940 ta japonlar tarafından pearl harbor baskını yapılmıştır. genede enteresan bir tarihtir. ayrıca bir yorumda ben ekliyeyim. illimünati veya bilinmeyen bir güç düzen üstüne etkin olan bir güç, eğer bir eylem (ikiz kulelere saldırı,ırak savaşları, hükümetlerinn düşürülmesi, ortadoğuda karışıklık, veya bir ülkenin ekonomisinin bozulması vs.) yapacaklarsa bunu biz ancak eylem yapıldıktan sonra ya tv den yada internetten öğreniriz. önceden hiçbir bilgi kamuya açık platformlarda paylaşılmaz. yada bilgi paylaşıyorlarsa bizim bilmemizi istedikleri için paylaşırlar. varlığımızı bilin gücümüzü görün alışın demek istiyorlar sanırım.çok uzun yazdım ama başka bilgileride paylaşacağım 2. yazımda

   saygılar.

  101. bu 2. yorumumda Hollywood filmleri hakkında olacak.hepimiz hollywood filmerini azçok izlemişizdir ama filmin akışına kapıldığımız için pek çok detaya takılmayız. işte bu noktada benim tesadüfi (yada hafızamın kuvvetli olmasından kaynaklı)rastladığım bir kaç okta var.ilk film The Earth Stood Still (Dünyanın Durduğu Gün) bu filmin ilk 10 dakikası içerisinde arsenik içinde yayaşan bir bakteriden bahsediyor.2010 yılında Nasan'ın dünyada çığır açacak bir buluş yaptıkları haberleri medyada internette yayıldı. ve arsenik içinde yaşayan bir canlı formu bulduklarını açıkladılar. diyaceksiniz ki bunda ne var film bundan esinlenmiş olamazmı? filmin gösterim tarihiı 2008!ayrıca filmin bir önceki versiyonu 1951 yılında çekilmiş. ancak o filmde de aynı replikler var mı bilmiyorum(izlemdim) bir diğer film Cowboys and Aliens. Filmde Harisson Fordun canlandırğı bir karakter var. karakterden çok isim ve ünvanı önemli filmde kendisine albay diye hitap ediliyor ve Woodrow adını kullanıyor. woodrow Wilson Amerikan 28.devlet başkanıdır. ayrıca 1.Dünya Savaşı sonrasında 14 adet olmak üzere Wilson ilkeleri yayınlanmıştır.(tarih derslerinden hatırlayabilirsiniz) yeni dünya düzeninin temelleri sayılabilir. Pek bu WoodroW Wilson başka ne yapmıştır. Counsil of Foreign Relation isimli bugünde hala faal olan bir düşünce konseyi kurucularındandır.Kurucular arasında Colonel(Albay) House da bulunmaktadır.Bu konseyin üyeleri arasında Hillary Clinton da bulunmakta. Bu konseyin amaçları arasında tek dünya ve yeni dünya düzenini oluşturmak sayılabilir. konu dağılmadan şunu söylemek isterim Hollywood filmlerinde bazı bilgiler bize sunuluyor aslında. Çok bilindik bir temada "Herşeyi Gören Göz" dür ki bu öğe birçok filmde (Yüzüklerin Efendisi,İmmortals, Simpsonlar-anime-aklıma gelenler bunlar ) kullanılıyor.bir film daha geldi aklıma Ironman filminin 1. serisinde jerricho adı verilen çok parçalı füze sitemleri gösteriliyordu. 1 sen sonra İsrail Gazze kentini Ahtopot adı verdiğimiz çok parçalı füzeler ile vurdu. CFR bu konseyi biraz araştırmanızı öneririm.İnterneti boş geyiklerle değil aslında biraz araştıma için kullanırsak daha iyi olur sanırım ( sadece internet kaynağına değil ansiklopedi kaynağınada başvurmanızı tavsiye ederim). Bu tarz yorum sitelerinde bu bilgilerin paylaşımlarının artması dilerim. Tavistock yapılanmasını araştırmaktayım. bu sağlık kuruluşu adı altındaki örgüt ile ilgilenen yada bilgi sahibi olan varsa lütfen paylaşsın. İnternet harici bilgi (kitap, belge, belgesel gibi) paylaşılırsa sevinirim.

   Saygılar.

  102. 2. yorumumda yapılan yazım hatalarını mazur görün lütfen. Gecenin 2 sinde uzun bir yazı yazmak kolay değil.Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

   Saygılar.

  103. TL SİMGESİ İLLUMİNATİ KOKUYOR: çok düşünmüşler bunu bulmuşlar dimdik duran bir hac ve ayaklar altına alınmış hilal AKP bu konularda çok duyarlı

  104. Selam. Arkadaşım illuminatenin 1 nisanda sahte bir ufo operasyonu yapacağını iddia ediyor. Bana mantıklı geldi. Sizcede bu olabilir mi?

   Kartlara dayandırarak iddiasını yazdım.

   Bu arada ben 7 aralıkta tam 30 yaşımı doldurmuş oluyorum garip bir tesadüf olsa gerek :) Bunu da yazmadan edemiyeceğim

  105. YAa İllümünati Kimdir yaa.. Onun karşısında AlLAH var.. Ne yapabilir bize ALLAH istemedikçe. Keninize gelin.. O PİSLİĞE yardım edne ülülerde .. Bence bazıları Zorlandırılıyor… Ben mesela sagopa kajmer in zorlandırıldığına inanıyorum…

  106. Böle şeylere inanamayın Bilinki Illuminati uyduruk bişeydir

   Herşeyin Ne zaman olacağını Allah bilir.

  107. arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek isterim illuminati örgütünün resmi simgesi olan göz ve piramitin en altında MDCCLXXVI harfleri yer almaktason 4 har yani XXVI yani roma rakamında 26 sayısını ben şu yönde yorumluyorum bu örgüt 26 yani 2026 yılında harekete geçecek olabılır bence ama ne olur ne olmaz bilinmiyor bir kaos olacak ve bu kaosta yenı bir dunya oluşturma çabları olacak bence izsanları köle yapmaya da çalışabilirler ama bilinmiyor ve bir çok çizgi filmde çocukların bilinçaltına bazı kötü şeyler koyuyorlar bazı animasyonlarda tek gözlü yaratıklar ( tek göz illuminati örgütünün simgesidir) bulunuyor ve marka olarak da kımı anımasyonun yapım şirketi illumination yani illuminati açılıyor gibi bir sonuç oluyor ve bu arada çoğu şarkıcının kliplerini dikkatle izleyin kimisinde çok belirgin biçimde gözler oluyor bu da demek oluyor kı illuminati sınırlarını sürekli ilerletiyor bildiğim kadarıyla yalnızca çok zengin insanları üyelri olarak kabul ediyorlar yani mesela tarkanın gözleriyle uğraşırken yanı bir gözunu kapatmiş yada öne cikarırken gibi resimleri var yani o da illuminatinin üyesi ve bu arada illuminatinin simgesi olan aynı zamanda 1 dolarında üzerinde olan piramit şeklınden yıldıza benzer bi simge çıkıyor bu da israil’in bayrağının işareti oluyor benden size neri Allah’a güvenin O bizi mutlaka koruyacaktır O izin vermesse onlar nefes bile alamazlar bence bu aralar bolca namaz kılın ve ibadet edin…

  108. micheal jakson ı örgütlerinin üyesi yapmak istemişler ama o istememiş ve katılmadığı için micheal jakson ı bılındığı kadarıyla illumitai oldurmüş illuminati üyeleri tabi koşa koşa gidip üye olmuyorlar çoğu ölmekten korkarak mecburen onlara katılıyor

  109. Açıklamayı ben size yapayım.Gene ALLAH bilir.Fakat bu yakınlarda olan Van Depremi ile de ilişkili diyorlar ama ben inanmıyorum.Bildiğime göre ünlüler kendisi istemiyor.Zorla oluyor.Ya şu an en çok Türkiye’de yaygın.Bu grup gerçek değil.Ama bu farklı bir şey.Ortalığı bir birine karıştırıp bu durumdan yararlanmak isteyenler var.Belki bana deli diyeceksiniz ama bu bir tür uzaylı saldırısı gibi bir şey.Ben bu başbakan ve ABD başkanının da işin içinde olduğunu düşünüyorum.Biz bu konunun üstüne gittikçe onların istediğini yapıyor olacağız.Adamlar çok zeki.Bakın şimdi ortalığı bir birine katıyorlar 2012 söylentisi Ömer Çakıroğlu tarafından da açıklandı.Onda kesin bir açıklama yapamam.Ama ortalığı bir birine katacaklar.Suriye Irak İran Türkiye vs. bir biri ile çatışacak.Ardından biz bunlarla ilgileneceğiz.Başbakan neden sizce hiç bir şey yapmıyor?Onların yaptığını yapamaz mı?Sonra biz Doğu’da önlem alacağız.Hali ile batıyı unutacağız.Sonra bunlar İstanbul’a saldıracaklar.Ardından biz ikisi ile de ilgilenemeyeceğiz.Şu İllu. olayı falan unutulacak.Sonra bu 2012 07 Aralık işte 2012 12 Aralık ve 2012 22 Aralık.Bu tarihlere dikkat ederseniz biri 12.12.12 oluyor.2012 Aralık 12 farkındaysanız.On üç uğursuzluk ya on iki mükemmelliyet anlamına geliyor.Bu da şifreli bir şekilde diyor ki mükemmel bir plan hazırladık.Bu 07 Aralık da da bir sürü ölümler var başka tarihlerde.22 Aralık da son nokta.Kafa yorarsanız ve yorumumu okursanız zaten anlarsınız.İsyan etmeyin.İyice karıştırıyorsunuz.Birde 4+4+4 sistemi toplamı 12 bu benim görüşüm.Ama adamlar en zayıf noktamızdan vuruyorlar.Zekiler abi!

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>